Pompy ciepła KIPI

pompa ciepła KIPI 8 k

Skierowane na rynek Europejski pompy ciepła KIPI powietrze-woda zostały opracowana z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii i designu, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom wydajności, stabilności oraz cichej pracy. Seria HERO PREMIUM nie tylko wykorzystuje technologie Gren Gas R32 i inwerterową technologie EVI, ale także posiada etykietę energetyczną A+++. Dzięki czemu urządzenie to jest nie tylko energooszczędne, ale również kwalifikuje się do najwyższego poziomu dofinansowania.

Główne atuty pomp ciepła KIPI

Seria HERO to idealny sposób na obniżenie kosztów ogrzewania oraz realny wpływ na ochronę środowiska. Dodatkowo sterownik ECOMULTI renomowanej marki PLUM daje możliwość zarządzania układami tradycyjnymi opartymi na buforze, sprzęgle, wymienniku glikol-woda czy układzie bezpośrednim. Dedykowana aplikacja zapewnia wygodną obsługę nie tylko pompy ciepła, ale całej instalacji. Urządzenia KIPI idealnie sprawdzą się w przypadku zasilania podłogowego, grzejników, klimakonwektorów, czy połączenia tych wszystkich rozwiązań. Dodatkowym atutem pomp HERO jest również możliwość zastosowania HYDROBOXU, czyli gotowego rozwiązania instalacji wewnętrznej budynku w eleganckiej obudowie.  W naszej ofercie można je znaleźć w 2 wariantach z CWU lub bez CWU. Matowa, czarna obudowa z tworzywa ABS zapewnia estetyczny oraz nowoczesny wygląd. Pompa wykorzystuje w pełni inwerterowe rozwiązanie z ekologicznym czynnikiem roboczym R32 oraz R290 w urządzeniach z serii HERO PREMIUM R290, a także technologie EVI.   

N

Stabilna praca przy - 25 st C

N

Bardzo cicha praca 42dB (A)

N

Wysoka sprawność energetyczna A+++

Czynnik roboczy R290 zastosowany w pompach ciepła KIPI HERO PREMIUM

Czynnik chłodniczy R290 (propan) jest w pełni naturalny dla warstwy ozonowej, a także charakteryzuje się znikomym potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego (GWP=3). Dlatego wybierając pompę ciepła KIPI dbają Państwo o środowisko. Dodatkowym atutem jest fakt, że pompy nie trzeba rejestrować w Centralnym Rejestrze Operatorów (CRO) oraz dokonywać żadnych opłat za emisję. Pompa ciepła KIPI HERO PREMIUM R290 występuje w następujących mocach: 9,14 / 15,37 / 22,62 kW

Nasze produkty

KIPI HERO PREMIUM 3
N

KIPI HERO PREMIUM R290

pompa ciepła KIPI
N

KIPI HERO PREMIUM R32

Sprawdź swoje
zapotrzebowanie grzewcze