Przedstawiamy przykładowe realizacje jakimi się zajmowaliśmy dotychczas. Mamy nadzieje, że zdjęcia i filmy choć trochę przedstawią różnorodność naszych prac, które wykonaliśmy w wielu typach urządzeń grzewczych. Rozwiązywaliśmy wiele nietypowych problemów na budowach naszych klientów. Wielokrotnie musieliśmy projektować innowacyjne rozwiązania umożliwiające przeprowadzenie prac. Bywały problemy natury prawnej jak i technicznej, które z powodzeniem rozwiązywaliśmy ku uciesze naszych klientów i oczywiście naszym. Montowaliśmy jak i modernizowaliśmy urządzenia, które są opalane olejem opałowym, gazem, węglem, eko-groszkiem, miałem węglowym, drewnem i wiele innych, Zachęcamy do zapytań, jeśli macie problem z waszą inwestycją chętnie pomożemy go rozwiązać.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalizmu.

No Limits Energy – NoLE

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii realizacji i na nasz kanał na YouTube – tam można zobaczyć inne filmy dotyczące naszych prac

*Informacje zawarte na stronie internetowej  nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego z dn. 23.04.1964r.Księga pierwsza, Tytuł IV, Dział II.