Kotłownie – budowa, modernizacje i serwis

Budujemy kotłownie grzewcze Centralnego ogrzewania w:

Z
budynkach przemysłowych,
Z

budynkach użyteczności publicznej,

Z

domostwach wielo i jednorodzinnych,

Z

mieszkaniach w blokach wielorodzinnych,

Z

kotłownie kontenerowe.

No Limits Energy – NoLE – zajmujemy się instalacjami:

Z

Biomasa (pelet, zrębki, brykiet)

Z

Prąd – energia elektryczna: (Pomy ciepła, klimatyzacje VRF i SPLIT kotły na

Z

Gaz (kotłownie gazowe)

Z

Węgiel (ekogroszek)

Z

Budową i modernizacją kotłowni Centralnego Ogrzewania.

Z

Projektowanie i budowa maszynowni pomp ciepła powietrznych i gruntowych.

Z

Projektowanie i montaż fotowoltaiki dla domów prywatnych, firm i rolników.

Z

Projektowanie i montaż kotłowni gazowych.

Z

Modernizacją kotłów i pieców, w których możemy zamontować palnik pelletowy z automatycznym podajnikiem i automatycznym systemem rozpalania pelletu. System w pełni zautomatyzuje Twój stary kocioł i piec.

Z

Montażem, sprzedażą i serwisem urządzeń grzewczych, w tym palników, kotłów na pellet oraz kotłów kondensacyjnych na gaz.

Z

Przeprowadzamy modernizacje w kotłach i piecach olejowych, gazowych, węglowych, wielopaliwowych, holzgas, eko-groszek, z ręcznym i automatycznym załadunkiem paliw, piekarniczych jak i w suszarniach zbóż.

Z

Sprzedażą pelletu z dostawą do klienta.

Z

Budową magazynów paliw do składowania pelletu. Magazyny te są nieodzowne przy dużych inwestycjach przemysłowych. Budujemy wówczas silosy wewnątrz budynku (w pomieszczeniach budynku) lub budujemy silosy zewnętrzne. Instalacja ta wymaga również montażu podajników transportujących pellet z silosu magazynowego do zbiorników przy kotłach, które działają w pełni automatycznie.

Palniki pelletowe to sprawdzona technologia. Nasze palniki pracują już w przeszło 10 000 budynków. Materiały zastosowane do produkcji urządzeń są najwyższej jakości. Nad projektem urządzeń pracowali najwyższej klasy specjaliści.

Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia – pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Państwa potrzeb.

Warto odwiedzać naszą stronę regularnie, gdyż co jakiś czas uruchamiamy nowe akcje promocyjne. Promocje te obniżają cenę naszych produktów lub usług, dzięki czemu możecie Państwo zrealizować swoją inwestycję na jeszcze bardziej korzystniejszych warunkach finansowych.

Warto również skorzystać z atrakcyjnych warunków kredytowania, jak i wsparcia finansowanego przez Unię Europejską. Najnowsze informacje o projektach, dotacjach lub kredytach niskooprocentowanych znajdziecie Państwo na naszej stronie. Dofinansowanie Unijne i wsparcie finasowe.

Region na którym działamy: Firma mieści się w Bydgoszczy między Toruniem a Grudziądzem, Świeciem i Inowrocławiem dlatego w tym regionie mamy największą ilość zleceń. Mimo to wiele prac realizujemy w innych częściach kraju. Mamy wielu klientów z Poznania, Gniezna, Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Piły i nie tylko, dlatego odezwij się w sprawie swojej budowy to zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.

Realizujemy autoryzowaną dystrybucję, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny poniższych firm:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy dlatego zachęcamy do kontaktu z naszą firmą No Limits Energy – NoLE

Czego możesz się po nas spodziewać:

Profesjonalny i doświadczony w branży grzewczej zespół instalatorów i projektantów z No Limits Energy – NoLE. Wykonujemy prace budowlane, ziemne, wysokościowe – wszystkie niezbędne do zrealizowania nawet najtrudniejszych zleceń. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami i urządzeniami. Wykonujemy prace zarówno w budynkach starych (objętych nadzorem konserwatora zabytków) jak i ekskluzywnych willach, tradycyjnych domach i mieszkaniach. Ważne aby przebieg prac był możliwie najmniej inwazyjny i przyniósł maksimum efektywności. Realizowaliśmy projekty w zakresie mocy od małych instalacji kilka kW do mocy 1 mW (1000kW na kocioł).

Ofertę dopasowujemy do istniejącej sytuacji technicznej budynku. Gwarantujemy kompleksową obsługę i fachowe wykonanie inwestycji „pod klucz”.

Instalacje wykonujemy w technologiach:

Z

system zaciskowy w stali STEEL ocynkowanej, miedzianej i nierdzewnej,

Z

system zaciskowy w Alu-Pex,

Z

system lutowania miękkiego – miedź,

Z

system zgrzewany PP,

Z

system skręcany PE, stal czarna i stal ocynkowana,

Z

system spawany gazami – stal czarna.

Pracujemy na najlepszych urządzeniach:

Z

Rothenberg,

Z

Rems,

Z

DeWalt,

Z

Yato,

Z

Stanley,

Z

MRU,

Z

i wielu innych.

Pracujemy na najlepszych podzespołach i materiałach firm:

Z

Kan-Therm,

Z

Geberit,

Z

Danfoss,

Z

Wilo,

Z

Afriso,

Z

i wielu innych.

Szczegóły oferty przedstawimy po dokonanych oględzinach Twojej kotłowni.
Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny.

Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego z dn. 23.04.1964 r. Księga pierwsza, Tytuł IV, Dział II.

@ nolimitsenergy_nole

Obserwuj nas na Instagramie

© Copyright 2024 No Limits Energy | Stwórz z nami dobry klimat. Wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Polityka prywatności | Polityka plików cookies

Select more than one item for comparison.