Pompy ciepła 

Energia do Twojego domu z pompy ciepła, to nie tylko bezobsługowe ogrzewanie Twojego domu. Również jest to troska o nas wszystkich, abyśmy żyli w zdrowym środowisku.

Przejście na zielone jest łatwe

Jesteś wygodny i chcesz bezobsługowego ogrzewania? Jesteś odpowiedzialny za zdrowie swoich dzieci?

Co możemy Ci zaoferować?

Dobór pompy ciepła

Praca pompy ciepła ma być najtańsza w eksploatacji, cicha, bezawaryjna i szybko się zwrócić.

Instalacja

Profesjonalny montaż gwarantuje  bezawaryjną prace na wiele lata, a odpowiednie wysterowanie instalacji obniży rachunki.

Bezawaryjna praca na lata

Posiadamy pompy ciepła do nowych domów z podłogówką, jak i z możliwością wygrzania modernizowanych budynków z kaloryferami.

Pompy ciepła powietrze-woda

Projektowanie i budowanie wymarzonego domu stawia przed nami wiele wyzwań i wymaga skupienia się na wielu aspektach na raz. Jedną z ważniejszych decyzji jest wybór ogrzewania, które zapewni nam komfort używania, optymalną temperaturę we wnętrzu oraz energooszczędność. Na rynku pojawiły się urządzenia zwane pompami ciepła, które coraz częściej jest polecane przez instalatorów oraz projektantów. Wyjaśniamy dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj ogrzewania.

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które nie “produkuje” energii jak w przypadku innych rozwiązań, które potrzebują osiągnąć temperaturę nawet do 1500 °C, aby osiągnąć temperaturę 20 °C w pomieszczeniach. Do jej działania nie potrzebny jest też proces spalania, a więc nie ma spalin, popiołu, kurzu i innych efektów ubocznych. Pompy ciepła w pełni wykorzystują energię zgromadzoną w środowisku naturalnym, która drzemie w pokładach wody, gruntu a nawet powietrza co jest wyjątkowo korzystne dla naszego domu. Oprócz korzyści ekologicznych nie potrzebujemy specjalnych pomieszczeń na kotłownię, skład opału oraz infrastruktury związanej z gromadzeniem i przetwarzaniem tradycyjnych paliw. Jedyny koszt związany z funkcjonowaniem pompy, to prąd potrzebny do jej zasilenia i podtrzymania pracy systemu, a nie do ogrzewania wody. Pompa ciepła dostarcza do naszego domu wodę o temperaturze 55°, co oznacza niemal idealne dopasowanie do instalacji niskotemperaturowych, jak ogrzewanie płaszczyznowe (podłogowe, ścienne, sufitowe).

dofinansowanie moje ciepło pompa

SPRAWDŹ

Ile możesz rocznie zaoszczędzić ogrzewając naszą pompą ciepła w swoim domu?

Ekologia i Ekonomia:

Bądź niezależny od tradycyjnych paliw i zmienności cen

 

Nie chcesz z niepokojem patrzeć na zmienne sytuacje na rynku paliw kopalnych (węgla, ekogroszku, gazu, oleju opałowego) , pelletu i sytuacji politycznych. Wybierz pompę ciepła i uniezależnij się w swoim ogrzewaniu.

Nasze produkty

Wybierz nasze sprawdzone produkty. Bądź ekologiczny, bo to się opłaca.

Fotowoltaika

Darmowy prąd ze słońca obniży Twoje rachunki za prąd nawet do 90% na wiele lat. Bądź eko odpowiedzialny i ekonomicznie niezależny od podwyżek cen za prąd.

Pompa ciepła

Pompa ciepła i darmowa energia z powietrza da Ci nie tylko bezobsługowe ogrzewanie do twojego domu, ale i poczucie eko odpowiedzialności za nasze zdrowie.

Kotły elektryczne

Automatyczne kotły na prąd to bezobsługowe ogrzewanie twojego budynku. Minumum miejsca na system grzewczy. Brak kotłowni. W połączeniu z fotowoltaiką i wiatrakiem da Ci System idealny.

Darmowy prąd do samochodu

Wyprodukowaną darmową energię wykorzystaj do bez kosztowej jazdy swoim samochodem. Stacje ładowania prądu uniezależnią Cię od zakupu paliw płynnych. Bądź ekologiczny i ekonomicznie uniezależniony.

Czysta energia.

Bądź mądry i wybierz energię z ekologicznych źródeł.
Skontaktuj się, a my dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Ciebie.

Skontaktuj sięNajlepsza oferta tylko od NoLE