Pompy ciepła 

Przejście na zielone jest łatwe

Energia do Twojego domu z pompy ciepła, to nie tylko bezobsługowe ogrzewanie Twojego domu. Również jest to troska o nas wszystkich, abyśmy żyli w zdrowym środowisku.
Jesteś wygodny i chcesz bezobsługowego ogrzewania? Jesteś odpowiedzialny za zdrowie swoich dzieci?

Sprawdź swoje zapotrzebowanie grzewcze

Co możemy Ci zaoferować?

| No Limits Energy | nole.com.pl

Dobór pompy ciepła

Praca pompy ciepła ma być najtańsza w eksploatacji, cicha, bezawaryjna i szybko się zwrócić.

Instalacja

Profesjonalny montaż gwarantuje bezawaryjną prace na wiele lata, a odpowiednie wysterowanie instalacji obniży rachunki.

Bezawaryjna praca na lata

Posiadamy pompy ciepła do nowych domów z podłogówką, jak i z możliwością wygrzania modernizowanych budynków z kaloryferami.

Pompy ciepła powietrze-woda

Projektowanie i budowanie wymarzonego domu stawia przed nami wiele wyzwań i wymaga skupienia się na wielu aspektach na raz. Jedną z ważniejszych decyzji jest wybór ogrzewania, które zapewni nam komfort używania, optymalną temperaturę we wnętrzu oraz energooszczędność. Na rynku pojawiły się urządzenia zwane pompami ciepła, które coraz częściej jest polecane przez instalatorów oraz projektantów. Wyjaśniamy dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj ogrzewania.

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze, które nie “produkuje” energii jak w przypadku innych rozwiązań, które potrzebują osiągnąć temperaturę nawet do 1500 °C, aby osiągnąć temperaturę 20 °C w pomieszczeniach. Do jej działania nie potrzebny jest też proces spalania, a więc nie ma spalin, popiołu, kurzu i innych efektów ubocznych. Pompy ciepła w pełni wykorzystują energię zgromadzoną w środowisku naturalnym, która drzemie w pokładach wody, gruntu a nawet powietrza co jest wyjątkowo korzystne dla naszego domu. Oprócz korzyści ekologicznych nie potrzebujemy specjalnych pomieszczeń na kotłownię, skład opału oraz infrastruktury związanej z gromadzeniem i przetwarzaniem tradycyjnych paliw. Jedyny koszt związany z funkcjonowaniem pompy, to prąd potrzebny do jej zasilenia i podtrzymania pracy systemu, a nie do ogrzewania wody. Pompa ciepła dostarcza do naszego domu wodę o temperaturze 55°, co oznacza niemal idealne dopasowanie do instalacji niskotemperaturowych, jak ogrzewanie płaszczyznowe (podłogowe, ścienne, sufitowe).

Poznaj Nasze produkty

Nie znaleziono produktów, których szukasz.
Informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego z dn. 23.04.1964 r. Księga pierwsza, Tytuł IV, Dział II.

@ nolimitsenergy_nole

Obserwuj nas na Instagramie

© Copyright 2024 No Limits Energy | Stwórz z nami dobry klimat. Wszelkie prawa zastrzeżone | Regulamin | Polityka prywatności | Polityka plików cookies

Select more than one item for comparison.