Dofinansowania Unijne dla każdego. Zachęcamy do skorzystania z dofinansowań na budowę modernizację kotłowni. Poniżej przestawiamy najpopularniejsze dofinansowania.

W coraz łatwiejszy sposób można otrzymać wsparcie finansowe, urzędnicy starają się pomóc i nie rzadko sami wypełniają potrzebne wnioski. Uproszczona procedura dzięki której coraz częściej można otrzymać dofinansowanie na dobrych warunkach.

Dofinansowanie Czyste Powietrze

Wreszcie rusza szumnie nagłaśniane dofinansowanie Czyste powietrze. Dofinansowanie na modernizację kotłowni i wymianę kotłów starego typy na nowoczesne ekologiczne. Zapoznaj się z dofinansowaniem Czyste Powietrze.

Dofinansowanie Eko Dom

Dofinansowanie na modernizację kotłowni i wymianę kotłów starego typy na nowoczesne ekologiczne w 5 Klasie. Zapoznaj się z dofinansowaniem Eko Dom. Skorzystaj bo możesz wpłacając 20 % wartości całej inwestycji wraz z zakupem urządzeń jak i materiałami i robocizną uzyskać dotację na całą kwotę. A po terminowym spłacaniu 70% rat 30 % może zostać umorzone.

Dofinansowanie w Twojej gminie i mieście

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w  swojej miejscowości i dopytaj o szczegóły dofinansowania do wymiany kotłów grzewczych na nowoczesne i ekologiczne. Każda gmina ma swój indywidualny program wsparcia dla swoich mieszkańców. Zazwyczaj należy złożyć wniosek przed wymianą kotła aby można było udowodnić że ma się kocioł starego typu. Dofinansowania są różne, najczęściej jest to bezzwrotna dopłata do instalacji i robocizny jednak należy to indywidualnie sprawdzić w swojej gminie.