Agregaty Eisemann

Agregaty prądotwórcze Tworzymy prąd

Agregaty prądotwórcze Eisemann oraz Geko to produkty najwyższej klasy. Niemiecka staranność przekłada się na jakość generowanego prądu. To właśnie jego parametry przekonują najbardziej wymagających klientów, takich jak Straż Pożarna, Wojsko czy klienci sektorów medycznych. Szeroka gama produktów sprawia, że agregaty Eisemann sprawdzą się doskonale jako zasilanie awaryjne Twojego domu!

GEKO / EISEMANN, wszystko kręci się wokół tematu wytwarzania energii. Temat, w którym firma Eisemann / GEKO specjalizuje się od wielu lat, to zdecydowanie duże doświadczenie, które jest dostępne dla klienta. Z tego powodu doradztwo specjalistów Eisemann / GEKO w zakresie budowy agregatów cieszy się międzynarodowym zainteresowaniem na duże jednostki wykonywane na zamówienie. Doświadczenie i wiedza, konstruktywne pomysły i zorientowane na praktykę badania widać w asortymencie produktów, które są najwyższej jakości i zapewnia niezawodną obsługę w życiu codziennym.

 

Główne zalety agregatów prądotwórczych Eisemann

 

Wysoka jakość, odpowiednie dobrana moc oraz proste użytkowanie sprawiają, że warto zainwestować w agregaty prądotwórcze Eisemann / GEKO

  • Moc dopasowana do faktycznego zapotrzebowania
  • Bardzo wysoka jakość prądu dostosowana nawet do najczulszych odbiorników jak np. elektronika
  • Ochrona IP – nasze agregaty prądotwórcze mogą pracować w deszczu i w pyle
  • Szeroka oferta wyposażenia dodatkowego
  • Dodatkowy moduł samoczynnego załączenia – uruchamia agregat automatycznie w przypadku awarii zasilania
  • Niezawodna obsługa w użytkowaniu

BEZPIECZEŃSTWO DLA TWOJEGO DOMU

Przy wyborze agregatu prądotwórczego do systemu zasilania awaryjnego w domu / biurze należy wziąć pod uwagę wszystkie istotne czynniki. Systemy rezerwowe na wypadek awarii zasilania działające w pełni automatycznie wymagają agregatów prądotwórczych z rozrusznikiem elektrycznym i automatycznym dławikiem. Inne agregaty mogą wymagać ręcznego włączania i wyłączania przez operatora. W obu przypadkach instalacja powinna być wykonana wyłącznie przez wykwalifikowanego elektryka.

MOC WSZĘDZIE GDZIE JEJ POTRZEBUJESZ

W prywatnym otoczeniu istnieje potrzeba posiadania uniwersalnego źródła energii do zastosowań mobilnych. Może masz działkę nad jeziorem, albo w górach i czasami zdarzają się zaniki w dostawie prądu. Zabezpiecz się na wypadek takich sytuacji. W naszej ofercie są agregaty przenośne, wyciszone o różnych mocach. Ciesz się spokojem bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Nasze agregaty prądotwórcze Eisemann świetnie się sprawdzą w razie zaniku prądu.
U nas możesz znaleźć odpowiednie rozwiązania dla swoich potrzeb.

CERTYFIKAT JAKOŚCI - NIEMIECKA PRODUKCJA

Dla nas wysoki standard ma ogromne znaczenie i jest wyzwaniem, które popycha nas do najwyższego poziomu. Dbamy, aby produkty dostępne w naszej ofercie spełniały najwyższe oczekiwania i były niezawodne. Wszystkie produkty i komponenty wykorzystane do produkcji agregatów prądotwórczych Eisemann / GEKO podlegają różnym procedurom kontroli jakości, począwszy od przyjęcia towaru, poprzez produkcję, aż do wysyłki. Nasz System Zarządzania Jakością jest w pełni certyfikowany zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008, dla zastosowań wojskowych jest zbudowany zgodnie z wytycznymi NATO AQAP-130.

agregaty prądotwórcze Eisemann GEKO

Agregaty prądotwórcze Eisemann / GEKO

Agregaty przenośne 

W wersji wyciszonej / budowlanej / z modułem spawania / o podwyższonym stopniu ochrony

agregaty prądotwórcze Eisemann / Geko przenośne

Agregaty stacjonarne 

W wersji otwartej / wyciszonej / napędzane ciągnikiem przez wał Cardana

agregaty prądotwórcze Eisemann / Geko stacjonarne

Agregaty pożarnicze

Spełniające normę DIN 14685-1  

agregaty prądotwórcze Eisemann / Geko pożarnicze

Skontaktuj się z nami, a my bezpłatnie doradzimy jaki agregat prądotwórczy Eisemann / GEKO będzie spełniał Twoje potrzeby