Pompy ciepła Wentor

Pompy ciepła Wentor B-HEAT to wydajne systemy ogrzewania, które dodatkowo umożliwiają wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Pompy ciepła Wentor pompy ciepła wentor

B-HEAT

Pompy ciepła Wentor B-HEAT wykorzystują energię z powietrza, dzięki czemu zmniejszają zużycie paliw kopalnych oraz oszczędzają szkodliwą emisję dwutlenku węgla.

Pompy ciepła B-HEAT to urządzenia typu monoblok. Idealnie nadają się jako system grzewczy lub grzewczo-chłodzący do domów nowobudowanych lub zmodernizowanych. Urządzenia B-HEAT można stosować w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, kotłem na pellet, grzałką lub kotłem gazowym.

W jednostkach typu monoblok cały układ chłodniczy znajduje się w jednostce zewnętrznej, co oznacza, że nie ma potrzeby montowania w domu jednostki wewnętrznej, wystarczy jedynie sterownik.

Zalety pomp ciepła Wentor
B-HEAT

Cicha praca

Dzięki dźwiękoszczelnej budowie, hałas, jaki generuje pompa podczas pracy, utrzymuje się na poziomie od 47 dB(A).

Energooszczędność

Posiadają klasę energetyczną A+++ (dla wody grzewczej o temperaturze 35 °C), co świadczy o wysokim stopniu wykorzystania energii.

Mobilność

Poczuj się wolny i korzystaj z pełnych możliwości pompy ciepła za pomocą smartfona z każdego miejsca, w którym masz dostęp do internetu.

Duży wymiennik ciepła

Wymienniki użyte w urządzeniach mają wysoki współczynnik wymiany ciepła, który bierze się z dużej powierzchni lameli, co gwarantuje użytkownikowi energooszczędność w procesie ogrzewania oraz chłodzenia.

Zabezpieczenia

Pompa ciepła wyposażona jest          w wiele funkcji zapewniających niezawodność działania.

Finance

Możliwość skorzystania z dofinansowania w programach “Czyste Powietrze” i “Moje Ciepło”

Pompy ciepła Wentor pompy ciepła wentor

Nasze produkty

Sprawdź swoje
zapotrzebowanie grzewcze