Pompy ciepła Cooper&Hunter

Pompy ciepła Cooper&Hunter zostały stworzone przy użyciu najnowszych technologii stosowanych w pompach ciepła.

Pompa ciepła Cooper&Hunter

Cooper&Hunter

Niezawodne, wysokiej jakości produkty Cooper&Hunter są certyfikowane przez większość głównych międzynarodowych standardów testowych w USA, Kanadzie i Unii Europejskiej. Jesteśmy oddani innowacjom technologicznym i rozwojowi produktów najbardziej dopasowanych do konsumentów. Zespół badawczo-rozwojowy generuje nowe produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości, zapewniając niezawodne energooszczędne i opłacalne rozwiązania grzewcze. Podczas wdrażania innowacji bierzemy pod uwagę potrzeby obecnych klientów, jak również przyszłe trendy inżynieryjne. Połączyliśmy najnowsze eleganckie, ergonomiczne projekty z komfortem i wysokiej jakości nowoczesną technologią stosowane w pompach ciepła. Skupiamy się na ciągłym doskonaleniu i zapewnianiu jak najlepszej obsługi. Zobowiązujemy się do wytwarzania wysokiej jakości produktów, które poprawiają życie naszych klientów.

Cooper&Hunter aktywnie zwiększa asortyment pomp ciepła w Europie pod względem jakości i ilości. Dziś pompa ciepła nie jest luksusem, lecz raczej koniecznością, więc firma Cooper&Hunter inwestuje znaczne środki w rozwój i produkcję pomp ciepła. Pompa ciepła to bezpieczeństwo energetyczne i pewność co do przyszłości.

Pompy ciepła Cooper&Hunter sprawia, że długie jesienne wieczory stają się ciepłe i przyjemne, a woda ma odpowiednią temparaturę niezależenie od pory roku.

Zalety pomp ciepła Cooper&Hunter

Poziom hałasu

Bardzo cicha praca, tylko 44 dB(A)

Energooszczędność

Klasa energetyczna A+++

Design

Obudowa jest wykonana z ABS wysokiej jakości i jest silnie odporna na korozję, co zapewnia długą żywotność

Pozłacane lamele skraplacza

Dzięki antykorozyjnemu pozłacaniu lamele mają 3 razy dłuższą żywotność niż u konkurencji.

Zabezpieczenia

Pompa ciepła wyposażona jest          w wiele funkcji zapewniających niezawodność działania.

Finance

Możliwość skorzystania z dofinansowania w programach “Czyste Powietrze” i “Moje Ciepło”

pompa ciepła KIPI Cooper&Hunter

Sprawdź swoje
zapotrzebowanie grzewcze