Kocioł na pellet // DEFRO Evopell // TARGI WARSAW HVAC EXPO 2023

Ten odcinek jest relacją z targów branżowych HVAC Expo, które odbyły się w Warszawie w 2023 roku. W filmie przedstawione jest urządzenie grzewcze, jakim jest kocioł na pellet DEFRO Evopell. W pierwszej części odcinka przedstawiono stoisko producenta, gdzie można było obejrzeć działający kocioł na pellet i uzyskać informacje od przedstawicieli firmy na temat jego właściwości i funkcjonalności. Następnie przedstawiono proces spalania pelletu oraz sposób, w jaki kocioł zasilany jest tym biomasowym paliwem. W kolejnej części filmu pokazano zalety i korzyści wynikające z użytkowania kotła na pellet DEFRO Evopell, takie jak niższe koszty ogrzewania w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła czy ekologiczność i oszczędność energii. Na koniec, przedstawiciel producenta Karol Nadolski podsumował prezentację i zachęcał do zapoznania się z ofertą firmy na targach HVAC Expo oraz na ich stronie internetowej.

Na naszym kanale na YouTube znajdziesz więcej odcinków nagranych podczas Targów WARSAW HVAC EXPO 2023.

 

W naszej ofercie posiadamy pompy ciepła renomowanych firm jak np. KIPI, Lazar, KOŁTON, Cooper&Hunter, Samsung, Haier, Rotenso i wiele innych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i do naszego sklepu internetowego, wystarczy kliknąć TUTAJ

 

Aplikacja online – sprawdź swoje zapotrzebowanie grzewcze

Zapraszamy do skorzystania z aplikacji online dzięki, której dobierzemy odpowiedni rodzaj ogrzewania, oszacujemy jakiej mocy grzewczej potrzebuje Twój dom i podpowiemy jak efektywnie obniżyć koszty ogrzewania ✅ Kliknij w link i wypełnij TUTAJ
Następnie my odezwiemy się do Ciebie z najlepszą ofertą.

❗️❗️❗️ Przypominamy, że na zakup POMPY CIEPŁA udzielane jest DOFINANSOWANIE w Programie Moje Ciepło (nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym od 29.04.2022 r. do 31.12.2026 r. lub do wyczerpania dedykowanej puli środków).

Jesteśmy do dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 8:3016:20:
🏡 Biuro: ul. Konwaliowa 2, Osielsko, nolimitsenergy@gmail.com
📦 Dział sprzedaży: 732 080 787
🛠 Serwis, pomoc techniczna: 578 358 585

🌱 Zapraszamy do kontaktu – stwórzmy razem dobry klimat 🌳

 

Zapraszamy do współpracy

Jesteś instalatorem i działasz w jakimś regionie w Polsce lub Europie? Odezwij się i zapytaj o ofertę dla instalatora. W zamian możesz otrzymywać od nas dodatkowe zlecenia montażowe w Twoim regionie. Pomożemy Ci rozwijać się w branży pomp ciepła, fotowoltaiki i kotłów na pellet.

TARGI WARSAW HVAC EXPO 2023